Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #26066

    Dragi doktore,
    naglo sam smršala i zadnjica mi se spustila. Čula sam da postoji mogućnost da se ugrade silikoni u zadnjicu i na taj način se ona podigne. Da li je to tačno i koliko košta intervencija?
    Pozdrav od Ljubinke

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Draga Ljubinka,
      Postoje implantati za uvećanje i podizanje zadnjice i oni se implantiraju u veliki sedalni mišić. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 2.600 eura. Nakon operacije morate nositi kompresivne gaćice tokom 4 nedlje.