Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #25878

    Koža na rukama mi je jako opuštena, sa bledim strijama. Nakon naglog gubitka velikog broja kilograma to je postalo jako uočljivo. Izbegavam nošenje kratkih rukava, jer ne izgleda ni malo lepo. Molila bih Vas da mi kažete kako izgleda operacija zatezanja, kakav je postoperativni tok i kolika je cena te operacije?
    Unapred Vam se zahvaljujem na odgovoru.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.
    • Draga Danijela,
      Moguće je izvesti uklanjanje viška kože na nadlakticama. Uz uklanjanje kože učini se i liposukcija, ako za njom ima potrebe. Operativni rez je lokalizovan u pregibu kože pazušne jame. Nakon operacije morate nositi kompresivne rukave tokom četiri nedelje - nose se ispod odeće.