Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #25208

    Ja bih da operišem uši. Interesuje me  koliko traje taj ceo procees vremenski?
    Koliko košta da se to najbolje uradi?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 03. 2009.
    • Operacija ušiju traje u proseku oko jedan sat . Posle operacije nosi se zavoj na glavi koji liči na turban i on se nosi sedam dana. Konci se skidaju nakon deset dana od operacije. Cena se kreće između 600 i 900 eura.
      Operacija je jako efikasna i kada se dobro uradi rezulat je trajan.
      Georgijev dr Igor