Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #22803

    U poslednje vreme mojoj prijateljici su mladeži počeli da rastu,a i da se pojavljuju novi. Šta može biti?

    Odgovoreno: 05. 03. 2009.
    • Poštovana,
       Svaka pigmentna promena na telu koja raste ili se pojavi trebala bi biti isparaćena od strane hirurga plastičara Ukoliko ste u Bg dodjite da pogledamo ili idite do najbližeg hirurga plastičara. Komnenus Bolnica za Plastičnu hirurgiju Georgijev dr Igor