Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #230556

    Imam problem sa Uraslim noktom već duži niz godina. Čupao sam nokat , tretirao raznim kremama protiv gljivica ... Ali na su mi rekli da je problem u jagodicu prsta , da je podignita jagodica i da treba da se smanji. Molim da mi objasnite , kakva je procedura operacije jagodice prsta , koliki je period oporavka ... Jel stvarno to može bude uzrok lošeg rasta nokta , jagodica na vrhu prsta , dugi niz godina ? Molim za odgovor. Hvala