Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #230338

    Dobar dan! Zovem se Valentina i imam 15 godina. Želela bih da vas konsultujem u vezi sa estetskom operacijom nosa. Naime, imam veliki nos sa grbom koji mi stvara značajnu nelagodu i zbog toga imam velike komplekse. Osećam se nesigurno zbog toga, posebno u društvu vršnjaka, i ovo mi ozbiljno utiče na samopouzdanje. Razgovarala sam sa roditeljima i oni su saglasni da razmotrimo ovu opciju. Želeli bismo da se raspitamo o mogućnosti da obavim drzavno operaciju kada napunim 16 godina. Da li biste mogli da mi kažete da li je to moguće i šta bi sve bilo potrebno za takvu intervenciju? Živim u blizini Paraćina. Hvala vam unapred na odgovoru.