Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #891

    Doktorka! Drugarica,koja ima sina od 4 meseci,postavili su dujagnozu DISTONIA ALIA G 24 5.(za mlau bebu se odnosi ta dijagnoza). o cemu se radi upravo? Puno Vam havala!

    Odgovoreno: 08. 06. 2007.
    • Ova dijagnoza moze podrazumevati veci broj raz;icitih oboljenja a podrazumeva pojavu poremecaja tonusa misica, neophodna je stalna kontrola decijeg neurologa i tretman od strane decijeg fizijatra