Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #816

    Moj sin vec 5 godina se bori sa alergijom, ima burnu reakciju na polen korova i trave.Ima 10 godina, uzima Aerius, ali s proleca su mu prepisali pumpicu Becotide 2*1 i Ventolin 2*2.Da li postoji neki lek za alergiju i da li se moze izleciti?

    Odgovoreno: 23. 05. 2007.
    • Najbolje lecenje je izbegavanje kontakta za alergenom. Moze kontinuirano da uzima Claritine (1 do 2 meseca) kada zavrsi terapiju Aeriusom. Pumpice koje koristi su za lecenje asmaticnih smetnji i ako se radi o sezonskoj asmi tegobe ce se povuci sa prestankom cvetanja. Drugih nacina lecenja u principu nema.