Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7844

    Moja unuka ima 3god.Već se nekoliko puta desilo da izgubi svest prilikom neke stresne situacije,kao što je običan pad,oduzimanje neke igračke....Po mom zapažanju ona izgubi dah u trenutku kada hoće da zaplače.Mi smo je vraćali u život veštačkim disanjem i polivanjem hladnom vodom.Ne znam da li smo ispravno postupili,ali što nas još više brine ne znamo zbog čega se ovo dešava.Molimo Vas da date neke informacije u vezi ove pojave ili bolesti. Unapred se zahvaljujemo.