Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7325

    Moj sestric ima godinu dana i od skora su mu se pojavile izvesne promene na kozi u vidu plikova.Kada plik pukne na tom mestu se stvara krasta a oko nje crvenilo.Kada se to prvi put desilo doktorka je savetovala da se to maze hidrogenom,jodom apotom gentamicin mascu.Nakon cega je proslo.Kada se opet pojavilo dobio je istu terapiju plus 5 inekcija penicilina.Interesuje me vase misljenje o tome i da li je moguce da je to izazvano virusom jer u tom slucaju antibiotik nece pomoci.Dete je pogledao doktor opste prakse i nije nasao za shodno da ga uputi dermatologu.Unapred zahvalna. Tetka