Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #360

    Postovana doktorko,moja cerkica ima 7 godina od rodjena uvek je imala uvecane leukocite.Oni su bili oko 13,14 hiljada kada je bila mala sada oko 9-10 hiljada.Eritrociti uvek dobri kao i hemoglobin.Doktori ovde u Cupriji kazu da je to normalna vrednost leukocita,mene zanima do koje granice se tolerise vrednost leukocita.Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.
    • Postovana Vas lekar je po svemu sudeci u pravu. Ukoliko dete nema nikavih dopunskih tegoba, neku hronicnu infekciju ili znacajne izmene u leukocitarnoj formuli - nema razloga za zabrinutost. Normalne vrednosti leukocita kod dece su 10-12 hiljada, a kod beba i do 15 hiljada.