Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #35459

    Poštovana dr,
    Molim Vas, pomozite mi! Imam sina od 7.5 god veoma je dobar kao dete ali imam jedan problem. Naime, od malena ima blago udubljenje na glavi za koje mi je pedijatar samo rekao da je to treća fontanela i da će sama srasti. Do dana današnjeg nije srasla a od skora mu zapazam čvorić iznad potiljka veličine zrna graška bojim se sada da nema kakav problem, da nije s šta iskoplikovalo. U lokalnu pedijatriju se nisam javljala, volela bih da mi kažete o čemu je reč ili da mi kažete kome privatno bih se mogla javiti da mu pogleda ultrazvučno.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam odakle ste da bi Vas uputila nekom lekaru, ultrazvuk glave ne može se raditi u tom uzrastu. Uradite kraniogram u dva pravca na rentgenu i javite se dečijem neurologu.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #35459

    • Iz Zvornika smo, iz Republike Srpske, kod kojeg lekara, specijaliste, recimo u banji Koviljači da se javimo, da mi obavi taj pregled, ili u BGD koja klinika to radi?