Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #2927

    Dobar dan Bicu veoma kratka,moja sestomesecna beba ima hematom-oteklonu ljubicaste boje velicine dinara na kicmenom stubu u visini lopatica zanima me usled cega je nastao i koje su posledice toga ako ih ima,uopste sta mogu da ocekujem u buducem periodu,hoce li se povuci ili ne,hoce li joj to smetati. Unapred Vam se zahvaljujem na Vasem odgovoru

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Postovana Promena na kozi deteta koju opisujete mozda uopste nije hematom jer se hematomi javljaju samo posle povrede. Neophodno je da ovu promenu vidi specijalista dermatolog i deciji hirurg jer se mozda radi o hemangiomu. Ass Prof Jelena Vojinovic