Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #28004

    Postovani, jako sam zabrinuta za svoju kcerkicu koja 8. Maja puni osam godina. Naime radi se o tome da ima pojacanu maljavost na predjelu ispod pazuha, na stidnom mjestu, nausnicama, rukama i nogama. Doktorka mi je dala da joj izvadim polne hormone, koji su pokazali sledece rezultate-estradiol 50, 0 pmol/l, progesteron 0, 62 nmol/l i testosteron 0. 27nmol/l. Doktorka mi je rekla da je nalaz uredan. Povela sam je i kod ginekologa, on je rekao da je sa jajnicima takodje sve u redu. Da li je potrebno da joj vadim i druge hormone??? Ocito je da nesto nije u redu. Ona ima 39kg, a visoka je 1. 38cm. Da li tezina utice na javljanje pojacane maljavosti. Molim vas dajte mi savjet, ne zelim da mi dijete sjutra ima komplekse zbog toga.