Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #19346

    Poštovana dr,
    kod moje ćerke od 14 meseci izolovana je stafilokoka pneumonia. Zanima me koliko moramo biti uporni u lečenju, i da li, pošto je već izolovana, to znači da će dete uvek patiti od nje, ili mogućnost da izazove ozbiljnije bolesti?
    Hvala i pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana Izolovana infekcija Streptokokom pneumoniae uspesno se leci antibioticima. Jednom dokazana infekcija ne znaci i trajno kliconostvo, ali je u nekim situacijama slabosti imuniteta i to moguce