Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11911

    Poštovana,
    imam dete od 4 godine. Unazad, od avgusta meseca ona na skoro svake dve nedelje je bolesna. U početku imala bi dan- dva temperaturu od 37-38, uz noćno znojenje. To smo uspevali da prevaziđemo bez lekara i lekova. U septemru je već dva puta bila pod terapijom: Panklav i Eritromicin. Oba puta je imala temperature do 39,5-39,7 koje su trajale( ne ceo dan već sporadično) tri dana pod dejstvom leka. Posle svake terapije, temperature nije bilo, ali su i dalje ostali uvećani krajnici, opet se vratilo noćno znojenje i dete ne jede kao što je inače jelo.
    Molim Vas da mi date savet, jer doktor u Domu zdravlja smatra da je sve u redu. Mene, iskreno brinu uvećani krajnici koje ranije nije imala posle terapije i noćno znojenje.
    Unapred zahvalna,
    Maja Terzić