Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10432

    Imam bebu od 9 mjeseci tesku 7200, dugu 72cm. Prvi mjesec na tezini je dobila 1 kg, a sve ostale po 300grama. Moj pedijatar mi je rekao da nastavim da je dojim uprkos malom napredovanju. Od 5 mj. je pocela da jede voce povrce i meso i sasvim je to prihvatila ok, ali jos uvjek napreduje po 300 grama. Pedijatar kaze zato sto je jako ziva, ne miruje ni tren, ali majka kao majka... Trazim Vase misljenje o tome, inace ona je beba koja voli da puzi i da se hvata za kauc i stolice da hoda. Unapred hvala