Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #197312

    Beba godinu dana se od rodjenja dosta znoji, pogotovo kad spava i sisa. Inace se i ja dosta znojim, pa možda i genetski faktor utice. Da li je to znojenje razlog za brigu? Hvala .

    Odgovoreno: 25. 04. 2022.
    •               Obratite pažnju da ne preutopljavate bebu,isključivo odeća od pamučnih  materijala.Ponudite dosta vode. Bebe koje su jako aktivne u toku dana, previše uhranjene bebe ,više se znoje,naročito prvih sat -dva posle uspavljivanja.Javite se na pregled svom pedijatru.   Pozdrav                                                                           Dr vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija Kinder Care.