Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #197019

    Dobar dan,imamo bebu od 2 meseca,pre par dana je krenula pljuvacka malo vise pa se zagrcne nekad. Sad se supruga i ja bojimo kad je noc u pitanju da li moze nesto da se desi i da li je to normalno u tom uzrastu bebe,hvala.

    Odgovoreno: 15. 04. 2022.
    •                                     To je normalna pojava.U trećem mesecu sazrevaju pljuvačne žlezde i  pojačava se salivacija  ( lučenje pljuvačke ).  Pozdrav                               Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                        pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.