Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #196355

    Postovani,interesuje me koliko ml brufena smem da dam detatu od 9 godina telesne mase 36kg.Radi se o brufenu od 200mg ?

    Odgovoreno: 30. 03. 2022.
    •       Brufen se  dozira  10mg na kg TM, na 8 sati.  Znači, za 36 kg  - 360 mg, odn. 9 ml na 8 sati ,  3 x dnevno.  Pozdrav                                                                                                      Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.