Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #196321

    ako mozete da mi protumacite rezulatate urina za dete 3 god . od simptoma je imao povisenu temp koja je isla do 39. eritrociti u deimentu 3-5 svezih , leukociti u sedimentu 6-8 malo bakterija dosta sluzi

    Odgovoreno: 29. 03. 2022.
    •           Nespecifi;an nalaz..3-5 svežih Er može da bude i zbog povišene temperature a 6-8 Le je normalan nalaz.   Ostalo takođe.   Pozdrav                                                                             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija Kinder care.