Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #196177

    Poštovana, Godinama se borim sa visokim holesterolom. U toku trudnoće nisam koristila svoju standardnu terapiju, sto se odrazilo na visok rezultat holesterola u krvi. Sada sam dojilja, kako bih izbegla lekove potražila sam biljni preparat ili biljne kapi koje bi mi pomogle da snizim holesterol a ujedno i ne prekine dojenje. Ali kako nema nekih posebnih obhasnjenja u prilogu Vam prosledjujem fotografiju kapi i čaja ,te njihovog sastava koje bih koristila tokom dojenja. Molim za savet da li koristiti ovaj preparat.

    Odgovoreno: 25. 03. 2022.
    •                     Teško da će te bilo kojim biljnim kapima regulisati visoke vrednosti holesterola.One mogu biti samo potpora   određenoj terapiji.Javite se internisti da Vam se odredi  pravilna terapija.Pozdrav Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.