Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #195854

    Htjela sam da Vas pitam za sina ima lezije na mozgu i parezu lica dobio ima 16 god.Sto nam preporučujemo vidim da ste super doktor.Evo 3 mjeseca malo je samo bolje ide na fizikalne.

    Odgovoreno: 18. 03. 2022.
    •                  I dalje fizikalna terapija za parezu facijalisa.Savetujem pregled neurologa i analize koje on odredi.Pozdrav                                                                                   Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         pedijatrijska ordinacija KInder Care.