Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #195776

    Postovani, Sin je pre mesec dana u skoli pao i udario se u sto ispod oka. Otok se povukao vrlo brzo ali je na mestu udarca ostala mala kvrzica koja se oseti pod prstom. Sta je to i da li ce povuci? Hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 03. 2022.
    •                            Teško je reći  bez pregleda deteta. Javite se pedijatru na pregled deteta i pravi savet.Pozdrav                                                                                                Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.