Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #193094

    Postovani molim Vas za odgovor.Beba od 7.5 mjeseci vec sedmicu ima priliv,dva puta sam ga vodila kod pedijatra,prvi put je dobio Waya kapi koje mu nisu pomogle,a sada je dobio Amoksicilin sirup i linex za bebe,koji takodje vec treci dan slabo pomazu.Od hrane mu dajem Aptamil 2 koji mu je do sada super odgovarao, i sada jede bananu,mrkvu,krompir,rizu i rizine pahuljice ali opet je isto.Ima bas jake glasove i smrdljivu stolicu,koji je nekada kao grudvicasta i kao koncasto nesto sa bijelim tragovima. Molim Vas Vase misljenje,temperature nema,ali zubi su mu krenuli.Da li da mu kupim dok traje proliv Aptamil bez laktoze,to sam zaboravila da pitam pedijatra a kontrola je tek u srijedu,molim Vas pomozite.

    Odgovoreno: 10. 01. 2022.
    •       Uradite koprokulturu(bakterijski pregled stolice),eventualno KKS,Le formulu i opet se javite na pregled,pedijatru.Možete uvesti mleko bez laktoze ali o tome bi trebalo da odluči pedijatar koji je gledao dete.Pozdrav                                                                                                                                                                                           Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.