Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #192690

    Postovanje , da li smem da dam bebi od 16meseci sprej irs 19 , imao je jutros temperaturu 38?

    Odgovoreno: 27. 12. 2021.
    •         IRS 19  je imunomodulator -lek koji sadrži lizate bakterija i  aktivira imunološki sistem i normalizuje zaštitne procese u organizmu.Lek utiče na sluznicu nosa povećavajući lokalni imunitet.                                                                                                                                                                                                                                                  Propisuje se deci starijoj od 3 meseca i odraslima.Aerosol  sprej se ubrizgava u čist nos.Doziranje je individualno,u zavisnosti od uzrasta i medicinskih indikacija.Detetu od 3 meseca do 3 godine  jedna doza u svaku nozdrvu,dva  puta dnevno, 2  nedelje.