Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #192065

    Ćerka 5 godina od septembra meseca bolesna na svake dve nedelje.Krvna slika stalno pokazuje povišene granulocite a snižene limfocite.Cak i kad ispije terapiju na kontrolnoj krvnoj slici stalno povišeni granulociti.Dobija stalno antibiotike.Koje kontrolne nalaze još da odradim,pošto ne može stalno biti na antibioticima

    Odgovoreno: 10. 12. 2021.
    •              Uvek je neophodan prvo pedijatrijski pregled.Po potrebi,uraditi Le, LF, CRP , urin, kao osnovne analize.Pedijatar će proceniti,posle pregleda deteta,da li je potrebno još nešto.Pozdrav    DR Vesna Vojnović Čolović, specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                       pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.