Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #192064

    Dobar dan.Da li mi mozete reci sta da radimo i kome da se obratimo?Djetetu u porodilistu provuri nosic,po dolasku kuci balice ne cure i ne vide se samo u dubini krklja ...kao da rokce.Obavljali toaletu nosa i vadili palice pumpicom.Uradjen bris nosa dva puta fizioloska flora.Pedijatar dao hloramfenikol u nos da mazemo na stapicu 7 dana nista bolje.Sad stavljamo vec 3 dana kapi u nos 2 puta dnevno po jednu vigamox i jos nije bolje.Sta da radimo dalje?Hvala

    Odgovoreno: 10. 12. 2021.
    •                  Javite se na kontrolni pregled pedijatru.Pozdrav   Dr vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija  Kinder Care.