Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #191218

    Poštovani, zanima me za muško dijete od 3 i pol godine treba li spavati u gaćicama ispod pidžame ili može biti samo u pidžami? Ima li kakve veze? Higijenski razlog ili da se nesto ne ošteti? Hvala

    Odgovoreno: 22. 11. 2021.
    •              Gaćice su intimni veš i menjaju se svaki dan,uveče,posle kupanja,kao i potkošulja (direktan dodir sa kožom).Piđžama može i nekoliko dana,ako je ostala čista (preko gaćica i potkošulje).Pozdrav                                                                                                                                                                                                                         Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.