Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #190694

    Poštovani, detetu starom 14 meseci radjena je krvna slika u subotu. Pomalo kija i slinavi. U prilogu cu dostaviti rezultat ks i leu.formule. Šta se na osnovu parametara neutrofila i monocita može zaključiti? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 11. 2021.
    •       Može se zaključiti da se dete nalazi u virusnoj infekciji.Na to ukazuju i simptomi.Pozdrav       Dr Vesna vojnović Čolović,specijalista  pedijatar ,                                                                                                                                                                                                           ordinacija  Kinder Care.