Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #190042

    Postovani Djevojcica 3,5 godine Pre 10 dana krenula u vrtic a prije sedam dana krece svrab po nogama samo po noci ... Da li mi mozete reci o cemu se radi Nosila je strample mislila sam da joj je vruce pa ne nosi 5 dana ali svrab i ovaj osip je idalje tu

    Svrbi je samo po noci

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •                        Slika nije jasna.Bilo bi dobro da se javite na pregled pedijatru.Pozdrav                                                                                                                                             Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                         ordinacija  Kinder Care.