Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #230715

    Poslaonsam komentar Ali ga ne vidim pa cu ovde ponovo, pad sa motora otvoren prelom golenjace ,ploca sa 12 srafova ,proslo je 2 meseca od operacije ,taj deo noge I dalje otecen, peruta se koza na tom delu noge,zadnih dana osecam kao zmaryi kao da mi trni taj deo noge ,dali je to normalno ,I koliko vremena treba takvoj povredi da zaraste? Poslacu vam I sliku jer mi je cudna a iskreno I lekar moj mi nije od verovati Ali to je verovatno zaro sto sam previse negativan iskreno me je strah da se nesto ne iskomplikuje