Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9962

    Postovani doktore imam 31godinu i bebu od dva meseca.Pre nekoliko meseci jos dok sam bila trudna poceo je da se javlja bol u glavi samo na jednom mestu takoreci samo jedna tacka na temenu,bol koze glave i vrtoglavice.Posetila sam neurologa koji je konstatovao da ja to umisljam.Uradila sam i ostale analize koje su uredu.Da li treba snimiti glavu?HVALA