Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9941

    Postovani, imam bolove na ledja a najvise pre budjenje ujutro, bila sam kod lekara i pravila redgen snimak a diagnoza je Spina bifida, Sl.Lumbalisatio Sl, i dali su mi samo sulidamor protiv bolova i Omega 3, ali ne pomaze skoro 2 meseca terapije i nista, molim vas za vas savet. Hvala

    Odgovoreno: 28. 08. 2008.
    • Postovana, te dijagnoze su na nivou lokalne ambulante, jer su uopstene. Rentgen ne vidi sve promene na kicmi. Treba da uradite MR LS kicme ili CT LS kicme (L4-L5, L5-S1). Do tada preporucujem terapiju tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1 2 nedelje a potom 3x1. Javite se sa nalazom. Pozdrav