Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9891

    iz oblasti neurologije...Prije 2 mjeseca sam imao neku upalu misica po lijevoj strani,medjutim bol se prebacio na desnu stranu glave,skener je bio ok.Glavobolje su bile prestale,a u slucaju da se vrate dali su mi cinedil tablete,bol se povratio a ja ne znam sto je kao ni doktori,kazu upala nekog nerva...Molim Vas odg. da li znate sta moze biti...Svi nalazi ok,a ja jos lose tj. taj nerw po desnoj strani glawe koji me ubija- tako reci,zareci bolovi,jaki...

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovani, slicno pitanje je prethodno postavio i Marko Markovic. Treba da mi bolje opisete glavobolje (pulzirajuce, tistece), da li prestaju na analgetike? Da li se pogorsavaju sa promenom vremena i na napor? Treba da uradite laboratoriju sa krvnom slikom, EEG, MR mozga (skener ne vidi sve). Kakav vam je krvni pritisak i vid? Da li pored glavobolja imate i druge tegobe (vrtoglavica, smetnje vida, mucnina, povracanje), da li prestaju nakon upotrebe analgetika? Da li su roditelji (majka) imali slicne tegobe? Javite se sa odgovorima i nalazima a do tada uzimajte tbl.Tetrazepam 1x1, tbl.Mg 150 2x1. Cinedil nemojte da uzimate ako vam je nizak krvni pritisak jer ga on jos vise snizava. Pozdrav