Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9864

    javljam vam se već drugi put , ali kako vidim sa vašeg sajta i iz odgovora drugim pacijentima , dajete vrlo potpune i precizne odgovore , pa ću zbog toga biti možda malo opširan i možda malo \" dopsadan \" ali vas molim da mi odgovorite. kao što sam već ranije napisao imam utvrđenu dijagnozu interkostalne neuralgije i unkartroze . Ono što ja osjećam je bol u grudima u predjelu središnje kosti koja spaja rebra i malo sa lijeve i desne strane.bol se nekad javlja tako da kao da me presječe neki ubod , auglavnom je blaži.Takođe imam česti bol u predjelu desnog djela potilječne kosti koji je uglavnom pulsirajući , a ponekad imam i glavobolju u slijepoočnom predjelu glave takođe pulsirajući.Uz ovo ponekad imam i blago trnjenje lijeve ruke i lijevog djela donje vilične kosti.Prateći elemenat svemu ovome su blage vrtoglavice.Bol u grudima je ponekad jak kada malo duže hodam i reflektuje mi se u lopatičnom predjelu.Osim navedenog kada se zadišem( nemam neku kondiciju ) javi mi se u lijevom uhu pulsiranje. Radio sam ultrazvuk srca ( sve je OK ) osim malo ubrzanog rada srca , krvni pritisak mi je uglavnom oko 130/90 , dopler vrata i žila i sudova vrata je bio u redu , kao i pregled očnog dna i očnog pritiska. Iako sam vam nabacio veliki broj broj podataka mislim da će te iz svega izvući ono što vam je neophodno , i da mi odgovorite na nekoliko pitanja: - da li su simptomi koje sam vam \" nabacio \" odgovarajući dijagnozama koje sam naveo . - kako se može terpaijski djelovati , uz neophodne vježbe , - da li sve navedeno i dijagnoze ako su tačne mogu imati posljedice po druge organe ( srce , mozak ) Hvala vam mnogo , jer sam počeo da se brinem zbog glavobolja i vrtoglavica , iako nemam premnogo godina (40) ,ali imam posao koji je dosta vezan za sjedanje i računare.

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #9864

    • Da li je rezultat snimka isti za ct glave sa kontrastom i zasto se on nedaje ako ide uz licni zahtev imam utisak da nisam dobila pravi rezultat jer po izvestaju specijaliste se cak i nevide tragovi prelezane upale mozga i ako osecam probleme u potiljku glave zaboravljam stvari gubim orjentaciju gubim na tezini t4 mi je povecano b12 takodje imam glavobolje i naravno 50 godina