Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9845

    Imam,35.god,i spondilozu vr.prsljenova-vece nateceno podrucje,vel.manjeg jajeta.Poremecen centar za ravnotezu-skroz ulevo.Konstantan bol u vr.zilama,i jako mi prijaju masaze.Molim vas za savet,jer predeo,od vrata prema ramenima,.postaje pomalo neosetljiv na stisak,ubod,-kao da je pomalo umrtvljen-Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovana, ako niste uradite rentgenski snimak vratne kicme, MR mozga. Do tada uzimajte terapiju: tbl.Movalis 15mg 1-2x1 kod bolova, tbl.Sirdalud 4mg 2x1 (ili 2x1/2 ako ste pospaniji) 2 nedelje a potom 3x1 (ili 3x1/2). Rehabilitaciju treba primeniti posle ovih snimanja i nakon vremena sa ovom terapijom. Izbegavajte uticaj promaje ili klima uredjaja na predeo vrata i odaberite tvrdji anatomski jastuk. Javite se sa odgovorima. Pozdrav