Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9813

    Postovani, Vrlo retko ali povremeno mi se javlja vrtoglavica sa gubitkom ravnoteze pri kretanju, drugih simptoma nemam, imam 44 god., muskarac. Sve to traje 2-3 dana a onda nestaje. Zasto se javlja? Nemam povisen pritisak, imam povecane malo trigliceride, ostalo je sve Ok. Ne uzimam nikakve lekove, u sustini se dobro osecam, nemam nikakve druge simptome osim povremenog oticanja noznih clanaka, posebno kod dugog sedenja. Pozdrav