Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9808

    Postovani,imam 18 god. srce mi je ispitano i ono je uredu,pritisak mi je koliko toliko stabilan,125-80 do 130-60,imam cudan osecaj koji mi se nije javljao ranije.Kad setam imam neko pulsiranje ili stezanje glave u predelu temena,koje je dosta jako.Radio sam EEG glave pre manje od 1 god. i sve je bilo uredu.Cesto mi se desava da imam zujanje u jednom uhu,ranije mi se to desavalo jednom u par dana a sad je ucestalo 2-3 puta dnevno.Sto vise setam to me glava jace steze,da li vi mozda mozete da mi kazete sta je i kome da se obratim.Pozdrav