Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9792

    prije izvjesnog vremena od strane fizijatra utvrđena mi je dijagnoza neuralgio intercostalis i cervalis uncarthatrosis cervicalis.utvrđena mi je fizikalna terapija od koje mi je bilo djelimično bolje.Međutim , evo nekoliko dana ponovo mi se javlja pulsirajuća bol u potiljačnom djelu glave koja se prenosi na lijevi slijepoočni dio , te povremeni bol u predjelu između oba potpazušja uz rebra , te u centralnom dijelu koji povezuje rebra , taj bol je povremeno dosta jak i bez ikakvih pokreta.Moram napomenuti da imam i povremeno \" zujanje \" u ušima.Uz sve ovo pojavi mi se i krvni pritisak oko 140/90 , mada ne uvijek. Interesuje me da li ovi simptomi odgovaraju mojoj dijagnozi , te da li se radi eventualno o nekom drugom problemu , kao i da li osim vježbi postoji neka terapija koja bi smanjila bolove , a imajući u vidu da imam inače povećan puls srca te ponekad povećan krvni pritisak. hvala