Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9776

    interesuje me koliko kosta botoks jer mi je data dijagnoza da imam hemifacijalni spazam desne strane lica i da je to resenje da moje tegobe prestanu.Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovana, botoks se ne placa i ne mozete ga sami uzimati, odnosno aplikovati. Ne znam odakle ste ali u vecim gradovima (Beograd, Nis, Novi Sad, mozda Kragujevac) treba da se javite neurologu koji se bavi poremecajima pokreta sa kojim cete se dogovoriti na dalje. Delovanje Botoxa je ograniceno na maksimum 6 meseci, potom se ponavlja po potrebi. Koristi se i u svrhu plasticne hirurgije zbog \"peglanja\" bora, a i kod nekih oblika glavobolja. Pozdrav