Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9771

    postovani doktore! moji problemi vec traju skoro 2 godine > Ovako , imam 21 godine student ! pre od prilike 15 meseci isao sam u teretanu skoro 2 meseca, jedno vece kada sam izasao da se prosetam osetio sam naglu malaksalost i utisak da cu se onesvestiti,pomislio sam da mi je opao secer pojeo nesto slatko seo i simptomi su se povukli ! posle toga nisam nastavljao sa teretanom ali su simptomi povremeno vracali ! obisao sam sve moguce lekare u Negotinu potom sam otisao na vma ! krvna slik a ok secer ok , srce ok pluca ok i td ! jedino sto mi je ustanovljeno da imam blagu skoliozu vratne kicme ! na kraju sam zavrsio kod psihijatra koji i koristio terpaiju asentra 50 jedan put dnevno !! koja mi je dosta pomogla sto se nervoze tice i td-psihickih problema ! konstatno su mi napeti vratni misici blago bolovi i utisak da me pritiska ispod vrata , osecaj nedostatka vazduha ! moje pitanje glasi dali to vratna kicma moze da da izazove takve simptome malaksalost osecaj kao da tonem i td ! unapred puno puno hvala ! i dali mozete da mi odgovor posaljete na e mail bio bi jako zadovoljan ako mi mozete pomoci HVALA GE8TA6@HOTMAIL.COM

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovani, odgovor ne mogu da posaljem vama vec se odgovor postavlja na sajt. Naravno da su opisane tegobe posledica okostavanja vratne kicme. Treba da uradite rentgenski snimak vratne kicme i MR mozga. Kakav vam je krvni pritisak? Uzimajte tbl.Rantudil forte 1-2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1 i javite se sa nalazima. Pozdrav