Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9770

    Postovani Doktore! Poslednjih nekoliko meseci javlja mi se grc u nozi, uvek nocu i najcesce u levoj nozi. Toliki je trenutni bol u listu noge, da me probudi u sred noci i ne znam sta da preduzmem sem da masiram taj misic. Preko dana me boli taj misic kao da sam pesacila ili isteglila misic. Sta moze biti uzrok? Imam 34god. i majka sam dvoje dece. Unapred zahvalna!