Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9726

    E ovako.Moj problem je sledeci i problemi koji su poceli pre tri meseca.Na jednom sam dobio strasne vrtoglavice bol u vratu osecaj kao da propadam negde.A najvise mi se desavalo u voznji i za volanom.Posle 10min voznje totalno mi utrne ruke i noge vrtoglavice su tu osecaj totalne malaksalosti.Uzas.Otiso sam kod doktora krvna slika odlicna ORL odlican najzad sam bio i kod neurologa takodje sve dobro.Dobio sam tetrazepam i diclofenac duo.Malo me popustilo ali nikad do kraja,nisam vise isao kod doktora do pre neki dan kad sam zavrsio u hitnoj.posle kraceg pregleda rekli su mi da mi nije nista.Dobio 2 inekcije i to je to.Medjutim ovo nastavlja i dalje a sve pocinje od vrata pa vrtoglavice trsem se kao prut srce da iskoci itd.e sad kazite vi meni sta ovo moze da bude problem>

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovani, to je problem sa okostavanjem vratne kicme. Pri duzem drzanju glave u istom polozaju tegobe se potenciraju. Treba da uradite rentgen vratne kicme i MR mozga. Javite se sa nalazima. Do tada uzimajte terapiju tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela), tbl.Rantudil forte 1-2x1, tbl.Sirdalud 4mg 2x1 (ili 2x1/2 kod pospanosti) 2 nedelje a potom 3x1 (ili 3x1/2). Pozdrav