Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9697

    Postovani doktore, vec par godina osecam mucninu i vrtoglavicu koji bi uglavnom trajali po sat dva a onda prosli medjutim u poslednje vreme ti simptomi su sve cesci i traju duze, nekad i po ceo dan. Radjena mi je analiza krvi, nemam anemiju i sve ostalo deluje u redu. Receno mi je da posetim i ocnog lekara i tu je takodje uspostavljeno da je sve ok. Imate li neki savet? Pored mucnine i vrtoglavice nemam nikakve druge simptome tipa bolovi u stomaku i sl. Hvala