Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9653

    Postovani doktore, Imam 24 godine i porodila sam se pre 5 meseci vec dva meseca imam probleme sa glavom,prvo je pocelo tako sto sam imala osecaj blage nesvestice i vrtoglavice i sevajuci bol u vratu osecaj kao da me nesto presece jako na sekund i prodje uz blagi bol uz saginjanje glave u potiljacnom delu sa desne strane zbog koje sam isla u urgentni centar gde me je pregledao neurolog i ustanovio da je sve uredu i da sam sve vezbe uradila kako treba da nemam neuroloskih ispada i da nemam razloga za brigu. uradila sam analizu krvi i biohemiju panel B gde je takodje sve uredu jedino mi je malo povisen holesterol.U medjuvremenu mi se javlja osecam stegnutosti,napetosti u glavi i zapusenost u usima tj.samo u desnom pritisak mi je 110/70 imam osecaj da sam stalno namrstena i da ne mogu nikako da se opustim uz povremeni probadajuci bol u glavi na raznim mestima.Molim Vas za odgovor i savet