Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9602

    Doktore htela bih da vas pitam i da vam kazem da moja majka vec 20god.boluje od parkinsonovog sindroma,a od lekova koristi madopar koji sad i ne deluje jer bolest sada s godinama napreduje vise.Pa ako nam ovako mozete reci dali postoji neki drugi odgovarajuci lek za tu bolest i koji je to,a da ona moze da ga koristi?Da vam kazem i to da mi zivimo na Kosovu i da nam je zadnjih godina tj.mojoj mami otezano ici na kontrole jer je dosta daleka bolnica od nase enkleve.Doktore ja vam se unapred zahvaljujem i molim vas da mi se javite i date neki savet u vezi lecenja ove bolesti.

    Odgovoreno: 27. 08. 2008.
    • Postovana, postoje noviji i efikasniji lekovi. Ali vam ja ne mogu ovim putem to reci. Potreban je prethodno neuroloski pregled. Javite se dr Jeleni Stamenovic koja se time bavi na Neuroloskoj klinici u Nisu. Ona ima svakog utorka od 14h svoju ambulantu. Zakazivanje se vrsi dan ranije u ponedeljak na 018/537-599. Kazite da sam vas ja poslao. Pozdrav