Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9599

    Imam 18 godina,pre cetri godine dijagnostikovana mi je migrena sa aurom i od tada koristim Imigran sprej.Pre godinu i po dana napadi su postali cesci,jaci i traju znatno duze.Nekoliko meseci bolela me je glava svaki, ili svaki drugi dan, dosta povracam, imam vrtoglavise probleme sa ravnotezom i vidom.Sve to prestaje sa prestankom glavobolje ali su napadi jako cesti.Od tada mi se pojavila diplopija,pa bi volela da mi kazete da li je to zbog jakih migrena.Inace imam stenozu plucne arterije, od kako sam dobila migrenu stalno zujanje u levom uhu, aritmije i tahikardiju