Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9524

    Povreda vratnog dela kicme u kombinaciji sa reumatskim artritisom izaziva bolne glavobolje, trnjenje leve ruke. povreda je dovela do pomaka 5 prstenova i tri diskusa su iskocila. Ortoped koji je pogledao snike mi je \'naredio\' da nosim kragnu i mirujem, dok kiroprakter i masazer kod goga sam takodje otisla je rkao da je to glupost i preporucili su cak i vezbe za vrat i lumbarni deo kicme? Ko je u pravu, i koga poslusati? Hvala marija