Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #9493

    Postovani doktore,Lekar mi je dijagnostikovao polineuropatiju uz konstataciju da leka nema izuzev vitamina. O kakvom se obolenju radi i koju terapiju bi ste mi preporucili? Hvala!

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.
    • Postovana, niste mi rekli kog porekla je polineuropatija, odnosno sta ju je izazvalo? Nema nekog leka za izlecenje ali ima za zalecivanje, tj.za stavljanje pod kontrolu. Lek su tbl. Berlithion 300mg 2 tablete ujutro 1/2 sata pre dorucka (alfa lipoicna kiselina) i preporucujem da uzmete samo pod tim imenom. Pozdrav